Modele 3D

Skanowanie 3D | Modelowanie | Fotogrametria

Skanowanie 3D

Za pomocą profesjonalnych urządzeń wykonujemy pomiary 3D dowolnego przedmiotu, pojazdu, osoby. Otrzymujemy trójwymiarowy model z wierną, szczegółową geometrią i teksturą.

Modelowanie 3D

Jeżeli nie dysponujemy fizycznym obiektem do zeskanowania, możemy go zamodelować na podstawie rysunków, rzutów itp. Wykonujemy również naprawy uszkodzonych przedmiotów oraz uzupełnienie brakujących części.

Fotogrametria

Fotogrametria do technika pozwalająca uzyskać trójwymiarowy model z bardzo wielu zdjęć. Dzięki niej możemy wykonać model 3D dowolnego fragmentu przestrzeni jak np. działka z budynkiem.

Precyzyjne Modele 3D


Wykonujemy model 3D do gier, aplikacji VR i AR oraz wizualizacji 3D. Łączymy różne techniki, m.in. skanowanie 3D i modelowanie 3D, aby uzyskać jak najlepszą jakość. Optymalizujemy modele i eksportujemy do wszystkich popularnych formatów jak np. obj, fbx, 3ds, aby były kompatybilne z Unity, Unreal, 3ds Max itp. Dokładność skanu do 0,05 mm zapewnia wyjątkowo precyzyjną i realistyczną geometrię obiektów, nawet tych o organicznych kształtach.
Poniżej prezentujemy przykładowe pliki. Najedź kursorem na model aby poruszać nim za pomocą myszki.


Skanowanie Ludzi


Skanujemy nie tylko przedmioty lecz także ludzi. Zeskanowany model człowieka może posłużyć jako postać w grze lub filmie, a także jako model do druku 3D. Możemy zeskanować całą sylwetkę, samą głowę/popiersie, bądź dowolny fragment ciała. Skanowanie trwa od 2 do 5 min.

Produkty


Zaprezentuj swoje produkty lepiej niż konkurencja. Trójwymiarowy model można umieścić na stronie www, w tradycyjnym sklepie internetowym (eCommerce) w sklepie w wirtualnej rzeczywistości (vCommerce) lub w aplikacji rzeczywistości rozszerzonej (AR).

Assety VR, AR


Umieść w grze lub aplikacji dowolny obiekt. Zadbamy o to, aby tekstura była wysokiej jakości, a geometria odpowiednio zoptymalizowana zarówno dla środowiska Unity jak i Unreal. Możemy również przygotować materiały PBR dla pełnego realizmu sceny.

Pojazdy


Skanujemy obiekty dowolnej wielkości, w tym również pojazdy. Jeżeli nie ma możliwości wykonania skanu, możemy zamodelować pojazd na podstawie zdjęć i planów.

Więcej modeli 3D

Jak zeskanowaliśmy czołg?


Lubimy wyzwania, dlatego jako jedyni w Polsce podjeliśmy się zeskanowania czołgu w całości.

Projekt wykonaliśmy dla Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

W rezultacie powstał unikatowy model 3D - wierny trójwymiarowy zapis zabytkowego pojazdu.

model 3D unreal

Referencje

Zaufali Nam


napisz do nas