Wirtualny spacer

Zaprezentuj swój lokal w sieci Google

Panorama 360

Panorama 360 to zdjęcie sferyczne, które pozwala na rozglądanie się dokoła. Dzięki temu, oglądający ma wrażenie, że znajduje się w zaprezentowanym miejscu.

Wirtualny spacer

Zdjęcia sferyczne łączymy w wirtualny spacer, który można obejrzeć w Google Street View. Spacer jest znacznie bardziej efektowny niż pojedyncza panorama - pozwala zaprezentować całą przestrzeń.

Zdjęcia nieruchomości

Fantastycznym uzupełnieniem wirtualnego spaceru są klasyczne zdjęcia wnętrza/nieruchomości. Można je publikować w wielu miejscach w sieci oraz wykorzystać do drukowanych materiałów marketingowych.

Wirtualny Spacer


Poniżej prezentujemy przykładowe wirtualne spacery (panoramy 360) wykonane przez naszą firmę. Taki spacer może być umieszczony na stronie www, fanpage'u jak i przypięty do wizytówki na mapach Google. Dzięki temu każdy klient zobaczy Twój lokal od wewnątrz.
Najedź kursorem na obrazek, aby poruszać się za pomocą myszki lub klawiatury.


Restauracja


Większość potencjalnych klientów chciałaby zobaczyć miejsce, przed podjęciem decyzji o rezerwacji. Warto zaprezentować lokal za pomocą wirtualnego spaceru. Dzięki temu klient będzie mógł poczuć atmosferę miejsca i zobaczyć układ stolików.

CrossFit


Wirtualny spacer po sali do ćwiczeń pozwala zobaczyć ile jest miejsca do dyspozycji, jakie są przyrządy do ćwiczeń, gdzie znajdują się szatnie, a nawet zapoznać się z regulaminem wiszącym na ścianie.

Mieszkanie


Najlepszym sposobem zdalnego zaprezentowania wnętrza mieszkania jest wirtualny spacer. Pozwala zorientować się w układzie mieszkania, wielkości pomieszczeń, oraz zapoznać się ze standardem wykończenia i umeblowania.
Świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą sprzedać lub wynająć mieszkanie.

Pub


Dzięki dodaniu wirtualnego spaceru do usługi street view, klienci dużo łatwiej odnajdą Cię w google. Panoramy 360 wewnątrz pubu czy restauracji sprawią, że nowy klient będzie się czuł jakby był stałym bywalcem.

Zdjęcia wnętrzmodele 3D

Certyfikowany Fotograf Google


Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz zaawansowanych programów do obróbki zdjęć w technice HDR.

Ceryfikat Google Street View to potwierdzenie najwyższej jakości naszych panoram 360.

Dzięki temu masz pewność, że wirtualny spacer, który wykonamy spełni wszystkie standardy Google, co pomoże w promowaniu Twojej firmy.

Referencje

Wirtualny spacer - Cennik netto

Warianty

  • Liczba panoram 360
  • Wirtualny spacer
  • Dodanie do Street View
  • Kod na stronę www
  • Zamieszczenie na Facebook

Bestseller

Starter

200zł/szt

  • Do5szt
Wybieram

Bestseller

Business

160zł/szt

  • 6 - 15szt
Wybieram

Bestseller

Business +

140zł/szt

  • Powyżej15szt
Wybieram

Zaufali nam